KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17231012
nr 1723 1012
Ralph Hedley
(1848-1913), England
Oljemålning, Signerad, daterad 1903. Olja på pannå, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 55x47cm
Ralph Hedley, målare född 1848, död 1913.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 15 september 2025
kl 18:19:47
13/9 04:10:15